У червні в Україну завезуть на 63% більше бензину та дизпалива
фото: REUTERS
Україна у червні 2022 року планує збільшити імпорт автобензину та дизпалива приблизна 63% у порівнянні з травнем – до 600 тисяч тонн.
Про це повідомила перший віцепрем’єрміністр – міністр економіки Юлія Свириденко, передає Інтерфакс-Україна.
“Ми у березні імпортували 60 тисяч тонн, у квітні – вже 191 тисячу тонн, у травні – 380 тисяч тонн. Думаю, що у червні за фактом буде 600 тисяч тонн”, – сказала вона у рамках інформаційного телемарафону.
За словами Свириденко, що дефіцит палива на заправках та ажіотаж на нього спаде, коли оператори мереж зможуть забезпечити запаси бензину та дизпалива на два тижні, тоді як зараз вони сформовані на 7-8 днів.
Як відомо, 17 травня уряд призупинив держрегулювання цін на пальне через його нестачу в Україні.
Крім того, Україна й Польща скасували дозволи на перевезення палива.
Раніше в РНБО назвали причини дефіциту пального в Україні – це припинення роботи Кременчуцького НПЗ і блокування морських портів росіянами. Крім того, пошкодження нафтобаз обстрілами військовими РФ спричиняє труднощі зі зберіганням та постачанням пального.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.