Новини

У Данії соцпрацівниця за чверть століття вкрала майже 17 млн дол

У Данії соцпрацівниця за чверть століття вкрала майже 17 млн дол

Працівницю соціальної служби Бріту Нільсен із Данії визнали винною в незаконному привласненні 117 мільйонів данських крон (понад 413 мільйонів гривень), які уряд виділяв на допомогу нужденним. Її засудили до шести з половиною років ув’язнення.

Прокурорка в справі Кіа Роймерт назвала її “одним із найбільш серйозних випадків фінансового злочину в історії Данії”, передає The Guardian.

Зазначається, що Нільсен працювала в соціальних службах Данії протягом 40 років. Там вона займалася розподілом фінансової допомоги для нужденних. У 2017-му жінці вручили державну нагороду за віддану службу.

Уперше звинувачення проти Нільсен виснули в серпні 2018 року. Її звільнили з роботи, вона намагалася сховатися в Південній Африці, утім звідти її екстрадували назад до Данії в листопаді 2018-го.

Під час суду з’ясувалося, що колишня соцпрацівниця відмивала кошти через «фіктивні» проєкти, пов’язані з її банківськими рахунками.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.