У Дніпрі зросла кількість загиблих та поранених, у місті оголошено траур
У Дніпрі внаслідок сьогоднішньої атаки кількість загиблих зросла до 4 осіб, а кількість постраждалих сягнула 27.
Про це повідомляє Telegram-канал голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака.
Станом на 12:05, за словами Лисака:
- 4 загиблих;
- 27 постраждалих, серед яких 11 ушпиталені. Двоє у важкому стані.
Міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що завтра, 4 липня, у місті оголошено траур.
Раніше “Прямий” повідомляв, що російська окупаційна армія вранці, 3 липня, вдарила по території України ракетами та ударними дронами-камікадзе. Силам ППО вдалось збити 11 російських цілей.
Нагадаємо, у Дніпрі внаслідок російської атаки пошкоджено один із торговельних центрів. Також відомо про трьох загиблих та 18 постраждалих.
Як повідомлялося, російські окупаційні війська у п’ятницю, 28 червня, обстріляли Дніпро. Внаслідок удару була пошкоджена дев’ятиповерхівка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.