У двох районах на Київщині є пошкодження через російську атаку
Російська армія вночі проти 16 лютого атакувала Київську область дронами. Відомо про пошкодження у двох районах.
Про це повідомила Київська ОВА.
“В області працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі. Постраждалих серед населення немає. Влучань в об’єкти критичної інфраструктури не зафіксовано”, — ідеться у повідомленні.
Внаслідок ворожої атаки у Бориспільському районі сталося загоряння та руйнування покрівлі складського приміщення виробництва. Пожежу ліквідували. Також пошкоджений один приватний будинок.
У Броварському районі пошкоджено шість приватних будинків. У них вибиті вікна, пошкоджено покрівлю, посічений фасад.
Оперативні служби продовжують роботи з фіксації наслідків ворожої атаки.
В ОВА додають, що усім людям, чиє житло постраждало, нададуть необхідну допомогу.
Нагадаємо, що 16 лютого росіяни запустили по Україні 143 дрони та дві балістичні ракети.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.