Новини

У Фінляндії з мосту на залізничну колію впав рейсовий автобус: є жертви

У Фінляндії з мосту на залізничну колію впав рейсовий автобус: є жертви

У п’ятницю, 24 серпня, в місті Куопіо (Фінляндія) пасажирський автобус впав з мосту на залізницю. В результаті аварії четверо людей загинуло, 19 постраждало. 

Про це повідомляє Yle.

Повідомляється, що аварія сталася в п’ятницю, 24 серпня, недалеко від міста Куопіо. За попередніми даними, загинули чотири людини, ще 19 осіб отримали поранення, при цьому у чотирьох діагностували серйозні травми.

Правоохоронці повідомили, що інцидент стався через технічну несправність. Водій заявив, що у автобуса відмовили гальма і він не зміг вчасно зупинити транспортний засіб. Однак очевидці повідомили, що автобус рухався на великій швидкості і в результаті зіткнувся з п’ятьма автомобілями, після цього він впав з мосту.

Наразі рух поїздів і автотранспорту припинено.

Читайте також,  19 серпня, під Києвом на Новоірпінській дорозі сталась смертельна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинуло чотири людини.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.