Стрічка новин

У Франції під час богослужіння в церкві парафіяни тяжко отруїлись: понад 20 постраждалих

У Франції під час богослужіння в церкві парафіяни тяжко отруїлись: понад 20 постраждалих

На півночі Франції в місті Карлепоне під час різдвяного богослужіння отруїлись понад 20 парафіян.

Про це повідомляє DW.

Під час різдвяного богослужіння в церкві парафіяни поскаржилися на сильний головний біль.

На місце події прибули служби порятунку, які евакуювали з церкви понад півтори сотні людей. До медичних установ в стані середньої тяжкості госпіталізовано щонайменше 21 осіб.

Правоохоронці встановили, що причиною отруєння став чадний газ, але досі невідомо, як він потрапив в приміщення церкви.

Нагадаємо, у французькому місті Безансон люди у масках вчинили стрілянину, в результаті якої поранення отримали троє людей, серед них – підліток.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.