У Франції під час богослужіння в церкві парафіяни тяжко отруїлись: понад 20 постраждалих
На півночі Франції в місті Карлепоне під час різдвяного богослужіння отруїлись понад 20 парафіян.
Про це повідомляє DW.
Під час різдвяного богослужіння в церкві парафіяни поскаржилися на сильний головний біль.
На місце події прибули служби порятунку, які евакуювали з церкви понад півтори сотні людей. До медичних установ в стані середньої тяжкості госпіталізовано щонайменше 21 осіб.
Правоохоронці встановили, що причиною отруєння став чадний газ, але досі невідомо, як він потрапив в приміщення церкви.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.