У Грузії впав у море дельтаплан з українцем
У Грузинському місті Батумі впав у море дельтаплан з двома туристами, одним з них виявився 70-річний громадянин України.
Про це повідомляє Служба з управління надзвичайними ситуаціями Грузії, передає “Новости Грузия”.
Обох туристів грузинські рятувальники оперативно витягли з моря на берег. Їхньому здоров’ю нічого не загрожує.
За інформацією ЗМІ, цими туристами виявилися 70-річний громадянин України та 31-річний громадянин Катару.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у Львові внаслідок отруєння чадним газом померла 22-річна іноземка, яка приїхала в місто з туристичною метою. Тіло дівчини знайшли в квартирі, яку вона винаймала разом із своїм супутником.
У Таїланді внаслідок аварії туристичного човна в Андаманському морі біля острова Пхукет пропали безвісти 49 осіб.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.