У Каліфорнії чоловік застрелив п’ять осіб, а потім наклав на себе руки
У Бейкерсфілді, штат Каліфорнія, сталася стрілянина, унаслідок якої загинули п’ятеро людей та сам стрілок.
Про це повідомляє ABC News.
Стрілянина сталася в офісі транспортної компанії 12 вересня близько 17:20 за місцевим часом,.
Відомо, що підозрюваним є чоловік, який разом з дружиною зайшов в офіс і вступив у конфлікт з іншим чоловіком. Там він застрелив двох людей: чоловіка, з яким виник конфлікт, та свою дружину.
Після цього в офісі з’явився ще один чоловік і вистрілив у підозрюваного, після чого підозрюваний вистрілив у відповідь і вбив цю людину.
Потім зловмисник вирушив у житловий будинок, де застрелив ще двох людей.
Після цього підозрюваний, ймовірно, викрав автомобіль, у якому перебували жінка з дитиною. Як стверджують у поліції, останні не постраждали.
Коли врешті підозрюваний зіткнувся з правоохоронцем, він вистрелив собі у груди та помер.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у Каліфорнії в місті Сан-Бернардіно невідомий відкрив стрілянину в житловому комплексі. Унаслідок цього 10 осіб поранено, троє перебувають у важкому стані.
Читайте також: стрілянина під час рейдерського захоплення на Харківщині: 22 людини затримано.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.