Суспільство

У Харкові чоловік чотири рази перехворів на коронавірус та одужав

У Харкові чоловік чотири рази перехворів на коронавірус та одужав

Фото: Reuters

У Харкові чоловік чотири рази перехворів на коронавірусну інфекцію та одужав.

Про це повідомляє Telegram-канал “Вартові Еспрессо“.

“Харків’янин потрапив із коронавірусом до лікарні № 17. І перехворів ним 4 рази”, – йдеться в повідомленні.

Лікарі розповіли про те, що пацієнт мав супутні захворювання. Через проблеми зі здоров’ям у нього не вироблялися антитіла, і він заражався знову.

Зазначається, що пацієнта вже виписали з лікарні.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я пропонує забрати 6,5 мільярдів гривень з “Реалізації програми держгарантій медичного обслуговування населення” для того, щоб закупити 10 млн доз вакцини від коронавірусу Pfizer.

Читайте також: COVID записують як ГРВІ: лікарка розповіла, як у лікарнях намагаються позбавити медиків страхових виплат

Нагадаємо, що Україна отримала перші 200 тисяч доз COVID-вакцини CoronaVac, ефективність якої становить 83,5%, але після щеплення двома дозами. Дози планують вводити з інтервалом від 14 до 28 днів.

Нагадаємо, в Україну прибула перша партія вакцини проти коронавірусу CoronaVac.

Крім того, Міністерство охорони здоров’я збільшило інтервал між щепленнями препаратом CoviShield з 28 днів до 90 днів.

За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, наразі не існує даних про взаємозамінність вакцин від коронавірусу, вироблених на різних платформах. Тому при повторному щепленні можна використовувати лише вакцини, які виробляються на одній платформі, але в різних країнах.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.