Війна

У Харкові двоє чоловіків побили та пограбували військового

У Харкові двоє чоловіків побили та пограбували військового

 

У Харкові двоє чоловіків побили та пограбували військового, який приїхав у відпустку.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Харківщини.

Як встановило слідство, увечері 27 грудня двоє чоловіків перебували поблизу підземного переходу на вулиці Привокзальній у Харкові. Вони побачили 45-річного військового, який приїхав у відпустку.

“Один зі зловмисників вдарив потерпілого кулаком в обличчя, а коли той впав, продовжив бити його ногами разом зі своїм спільником… Грабіжники забрали його майно — телефон, документи, готівкові кошти та інші речі, які він мав при собі, після чого втекли з місця злочину”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили особи зловмисників та затримали їх. Двом 38-річним фігурантам оголосили підозру у грабежі, поєднаному з насильством, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України). Затриманим загрожує до 10 років позбавлення волі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.