У Києві на Харківському шосе виявили мертвого чоловіка
У Дніпровському районі Києва на Харківському шосе виявили тіло чоловіка. Про це повідомляє Facebook-спільнота “Київ Оперативний”.
Повідомляється, що вранці у Києві на Харківському шосе було виявлено тіло чоловіка. За словами очевидців, він нібито підірвався на гранаті. На місці працюють правоохоронці, деталі події та особа загиблого встановлюються.

Як повідомляв “Прямий”, у Броварах 1 листопада стався вибух у кабінеті косметології, що знаходиться у чотириповерховій будівлі на вулиці Гагаріна.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.