Новини

У Києві на маршрут вийшов перший електричний автобус

У Києві на маршрут вийшов перший електричний автобус

У Києві вийшов на маршрут перший повністю електричний автобус. Маршрутне таксі курсує з минулого четверга за маршрутом № 599 – від метро Харківська до вулиці Шептицького.

Про це повідомляє ІТС.

Першим ввів у свій автопарк електричні моделі ТОВ Транс-Сіті, орендувавши один із китайських електробусів Skywell NJL 6129 BEV.

Цей електроавтобус офіційно дебютував на українському ринку в березні нинішнього року на виставці екологічно чистого транспорту EcoDrive. У рух його приводить синхронний двигун на постійних магнітах потужністю 200 кВт і крутний момент 2800 Н·м. ємністю блоку акумуляторних батарей, що живить силову установку, становить 276,4 кВт⋅ч. Максимальна заявлена швидкість складає 70 км/год.

Відзначається, що на одній зарядці він може проїхати 300 км.

Разом з автобусом була доставлена ​​спеціальна зарядна станція, яка може заряджати акумулятори автобуса за 3 години.

Цей автобус попередньо тестувався в Вінниці з 14 вересня. Випробування дали позитивні результати.

Загальна пасажиромісткість електробуса становить 81 особу з урахуванням 32 місць для сидіння.

Нагадаємо, попит на електрокари за останній місяць зріс більше, ніж у два рази.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.