У Києві неповнолітня впала з 16 поверху багатоповерхівки: подробиці “Прямого”
Сьогодні, 28 серпня, у Києві на вулиці Алма-Атинській загинула 15-річна дівчинка, яка випала з багатоповерхівки та розбилась на смерть.
Дівчина померла на місці. За попередньою інформацією, вона випала із загального балкону на піддашок будинку. Подія сталася о 14:00. Очевидці бачили сам політ і чули гуркіт. Є припущення, що це було самогубство. Також є версія, що дівчинка робила селфі і не втрималась.
На місці працюють правоохоронці, які спілкуються з батьками дитини та свідками події, з’ясовують обставини трагедії.
Нагадаємо, раніше “Прямий” повідомляв про смерть хлопчика у Слов’янську, який випав з сьомого поверх 15 серпня.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.