Новини

У Києві п’яний водій BMW на швидкості влетів у припарковані авто, а потім почав погрожувати пістолетом

У Києві п’яний водій BMW на швидкості влетів у припарковані авто, а потім почав погрожувати пістолетом

На перехресті вулиці Березняківської та Дніпровської набережної сталося ДТП за участю 4-х автомобілів.

Про це повідомляє dtp.ua в Instagram.

“Всього постраждало 4 машини. Жертв немає. Поліція так і не змогла з’ясувати, хто був за кермом. У головного підозрюваного при собі був травматичний пістолет, яким він погрожував усім навколо”, – ідеться в повідомленні.

Відомо, що ДТП відбулося неподалік від зупинки громадського транспорту та пішоходного переходу.

В результаті аварії зазнали пошкоджень чотири авто.

Автомобіль BMW їхав на великий швидкості, його почало заносити, водій почав пригальмовувати, машину одразу ж “викинуло” на припарковані легковики неподалік.

Cвідки зазначають, що водій зняв номери з автомобіля.

На місці події наразі перебувають лікарі та поліцейські.

Раніше “Прямий” повідомляв, що під Києвом на Новоірпінській дорозі сталась смертельна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинуло чотири людини.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.