Новини

У Києві п’яний водій на швидкості врізався в будівлю Національної філармонії: фото

У Києві п’яний водій на швидкості врізався в будівлю Національної філармонії: фото

У Києві нетверезий водій на автомобілі Audi вилетів з дороги на Європейській площі і врізався в будівлю Національної філармонії.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Києва.

“Сьогодні, близько 6-ї години ранку на службу 102 надійшло повідомлення про ДТП на Володимирському узвозі. Очевидець події розповів поліцейським, що автомобіль Audi врізався в будівлю філармонії”, – йдеться у повідомленні.

На місці події поліція виявила водія авто з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Під час проходження огляду на стан сп’яніння у крові правопорушника виявили 1, 40 проміле алкоголю, що перевищує дозволений рівень майже у сім разів.

Як зазначається, 28-річний водій не був уважним за кермом, не стежив за дорожньою обстановкою, не обрав безпечної швидкості, внаслідок чого не впорався з керуванням і наїхав на гранітний виступ підземного переходу, а потім на фасад будівлі Національної філармонії України.

“Дивом, в цій автопригоді обійшлося без травмованих, окрім автомобіля, що зазнав серйозних механічних пошкоджень”, – поінформували в поліції.

Крім того, правоохоронці з’ясували, що чоловік не мав водійського посвідчення.

На винуватця аварії патрульні винесли постанову за ч.2 ст.126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) та склали протоколи за ч.1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) й ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Також, інспектори викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин цієї події.

Читайте також: В Івано-Франківську на вулиці Довгій автомобіль врізався в електроопору, внаслідок чого без світла залишились декілька будинків.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.