Шулявський міст закрили для транспорту через ремонт. Старі конструкції планують знести, а на їхньому місці збудувати нове сполучення.
Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.
На проспекті Перемоги утворився затор, оскільки машини об’їжджають Шулявський міст, який закрили, аби демонтувати. Під самим мостом заторів немає.
Наразі ремонтники уже встигли прибрати бордюри, мережу тролейбусних кабелів і зараз прибирають асфальт на мості.
Сам шляхопровід планують розібрати у квітні й одразу розпочати будівництва нового мосту. Загалом усі роботи триватимуть півтора року. На цей час рух по Шулявському мості буде неможливий, тому рух транспорту було змінено.
Деякі вулиці стали односторонніми, наприклад, вулиці Гарматна, Виборзька, Петра Нестерова.
Крім того, змінився рух громадського транспорту. Так, тролейбуси № 22, 27, 42 взагалі відмінили свій рух.
У КМДА закликають киян завчасно готувати свої маршрути проїзду.