У Києві вандали розмалювали свастикою пам’ятник Шолом-Алейхему
https://www.facebook.com/388184211532597/posts/1061150477569297/
Ймовірно сьогодні вночі пам’ятник класику єврейської літератури в Києві Шолом Алейхему невідомі розмалювали свастикою.
Про це повідомив головний рабин України Моше Реувен Асман у себе в Facebook.
“Чергова провокація навпроти нашої синагоги… сьогодні вранці…” – написав він, опублікувавши фото після інциденту.
В коментарях один із підписників повідомив, що відеофіксатори магазинів і камери дорожнього руху зафіксували вандалів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.