Новини

У Києві вандали розмалювали свастикою пам’ятник Шолом-Алейхему

У Києві вандали розмалювали свастикою пам’ятник Шолом-Алейхему

https://www.facebook.com/388184211532597/posts/1061150477569297/

Ймовірно сьогодні вночі пам’ятник класику єврейської літератури в Києві Шолом Алейхему невідомі розмалювали свастикою.

Про це повідомив головний рабин України Моше Реувен Асман у себе в Facebook.

“Чергова провокація навпроти нашої синагоги… сьогодні вранці…” – написав він, опублікувавши фото після інциденту.

В коментарях один із підписників повідомив, що відеофіксатори магазинів і камери дорожнього руху зафіксували вандалів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.