Новини

У Києві з грудня знижено тарифи на опалення і гарячу воду на 22-23%

У Києві з грудня знижено тарифи на опалення і гарячу воду на 22-23%

У Києві змінили тарифи на опалення і гарячу воду і вже в січні мешканці столиці отримають платіжки з новими цифрами.

Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, в платіжках за грудень 2019 року, які прийдуть в січні 2020 року, вартість опалення і гарячої води буде знижена на 22-23%.

Як зазначили у КМДА, зменшення тарифів відбулося після зниження ціни на газ.

Нагадаємо, Кабміні оприлюднив постанову № 1082 “Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу”, відповідно до якої теплопостачальникам дозволено перераховувати платіжки у випадку зниження ціни на газ порівняно із уже закладеною у тарифі.

Раніше повідомлялося, що Кабмін розробив механізм, який дозволить знизити розмір платежів українців за житлово-комунальні послуги на 30%.

Раніше президент Зеленський заявив, що тарифи на опалення знизяться на майже 50%  у 2020 році.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.