У Києві з грудня знижено тарифи на опалення і гарячу воду на 22-23%
У Києві змінили тарифи на опалення і гарячу воду і вже в січні мешканці столиці отримають платіжки з новими цифрами.
Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.
Зокрема, в платіжках за грудень 2019 року, які прийдуть в січні 2020 року, вартість опалення і гарячої води буде знижена на 22-23%.
Як зазначили у КМДА, зменшення тарифів відбулося після зниження ціни на газ.
Нагадаємо, Кабміні оприлюднив постанову № 1082 “Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу”, відповідно до якої теплопостачальникам дозволено перераховувати платіжки у випадку зниження ціни на газ порівняно із уже закладеною у тарифі.
Раніше повідомлялося, що Кабмін розробив механізм, який дозволить знизити розмір платежів українців за житлово-комунальні послуги на 30%.
Раніше президент Зеленський заявив, що тарифи на опалення знизяться на майже 50% у 2020 році.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.