У Києві з’явиться перший тротуар з підігрівом
У Солом’янському районі Києва почали будівництво першого в столиці тротуару з системою підігріву.
Про це йдеться в повідомленні Солом’янської районної державної адміністрації.
Зазначається, що “теплий” тротуар з’явиться біля гімназії № 318 на вул. Івана Пулюя.
“Тротуар, де є нахил поверхні, планується облаштувати системою підігріву, яка покращить умови пересування мешканців — особливо в зимовий період”, — розповіла заступник голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко.
Наразі завершується демонтаж старого покриття, укладання інноваційної доріжки розпочнеться найближчим часом.
Також вздовж тротуару встановлять нові бордюри та додаткове освітлення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.