Новини

У Києві запрацювала “гаряча лінія” для туристів

У Києві запрацювала “гаряча лінія” для туристів

Від сьогодні, 27 серпня, в Києві будь-який турист зможе безкоштовно зателефонувати зі свого мобільного чи стаціонарного телефону на спеціальну гарячу лінію 61-16 і отримати необхідну йому інформацію.

Про це розповів на прес-брифінгу начальник Управління туризму та промоцій Антон Тараненко.

За його словами, сервіс працює трьома мовами – українською, англійською та російською. Зателефонувавши за номером 61-16, можна отримати вже записану вичерпну інформацію, що дає відповіді практично на всі можливі запитання. Наприклад, як добратися у місто з аеропорту чи де повечеряти. Крім того, можна зв’язатися безпосередньо з оператором.

“Ми вважаємо, що це матиме попит. Куди піти, що подивитись, де заночувати, як викликати поліцію… До речі, ми контактуємо із міською службою 15-51. Якщо, не дай Боже, щось станеться там, де проживає турист, ми також зможемо йому допомогти”, – сказав Антон Тараненко.

Сьогодні також на прес-брифінгу начальник Управління з питань туризму та промоцій Антон Тараненко заявив, що загалом Київ відвідало 850 тисяч іноземних туристів, що є рекордним показником за останні чотири роки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.