У Києві жінка насмерть отруїлась у автомобілі на очах у чоловіка: деталі трагедії
У Києві, на вулиці Берковецькій на парковці одного з гіпермаркетів жінка випила отруту на очах чоловіка.
Про це повідомляє “Київ оперативний”.
“На Берковецькій, на парковці “Ашану”, чоловік та дружина (36 років) сиділи в авто. Спілкувалися про розлучення. Жінка сказала, що їй нічого не потрібно від нього і вона випила отруту. Через хвилину у жінки почалась рвота. Чоловік викликав їй швидку, яка прибула через чотири хвилини. Намагалися відкачати, але було вже запізно – жінка померла”, – йдеться у повідомленні.
Також читайте: У світі щорічно закінчують життя самогубством 800 тисяч осіб, а кожні 40 секунд на планеті відбувається один випадок суїциду.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.