У Києві змінили правила проїзду в метро
Про це повідомляє пресслужба Київради.
“Відповідно до нововведень, у столичному метро заборонено жебракувати, розклеювати рекламу, займатися агітацією, здійснювати підприємницьку діяльність, гучно вмикати музику та грати на музичних інструментах. Окрім того, проведення масових заходів на станціях метротакож під забороною”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що для безпечного пересування пасажирів із вадами зору дозволяється проїзд із собакою-поводирем. Тварина повинна мати ошийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену.
Відтепер спортивне спорядження (лижі, санки, ковзани, велосипеди тощо) потрібно перевозити виключно в чохлах. Також належна упаковка потрібна для садового інвентаря, саджанців, риболовних снастей.
За новими правилами, пасажири метро зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд. Вхід до підземки буде заборонено частково одягненим пасажирам, а також без взуття, або в нижній білизні. Також не можна пересуватися на самокатах, роликових ковзанах і скейтах.
Рішення підтримали 62 депутати Київради.
Нагадаємо, раніше у київському метрополітені стався збій системи продажу Kyiv Smart Card на станціях підземки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.