Новини

У Києві зросла кількість хворих на грип та ГРВІ – КМДА

У Києві зросла кількість хворих на грип та ГРВІ – КМДА

У Києві 7-й тиждень 2020 року зареєстровано 15 340 хворих на грип та ГРВІ.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

“Загалом інтенсивність епідемічного процесу перебуває на низькому рівні, який не потребує введення додаткових заходів, та є нижчою базової лінії на 32,3%. Наразі показник захворюваності становить 519,9”, – йдеться в повідомленні.

Загалом у столиці спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 0,9% у порівнянні з попереднім тижнем, яке відбулося внаслідок захворюваності дорослого населення. Дітей захворіло – 9 653 (зниження на 1,5%), дорослих – 5687 особи (зростання на 5,2%).

“У структурі захворюваності діти становлять 62,9%, а на попередньому тижні – 64,4%. Серед школярів захворюваність знизилася на 2,7% – зареєстровано 4719 випадків”, – додали в пресслужбі.

Зазначається, що до медичних закладів за 7-й тиждень госпіталізовано 308 осіб, із них 218 – діти.

“Із початку епідемічного сезону у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу охоплено 51 402 особи”, – повідомили в пресслужбі.

За інформацією Департаменту освіти й науки, наразі у Києві призупинений освітній процес у 101 навчальному закладі.

Нагадаємо, що захворюваність на грип та ГРВІ в Україні перевищила епідемічний поріг на 55,6% і має середню інтенсивність.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.