Новини

У київському депо загорілася електричка: перші подробиці

У київському депо загорілася електричка: перші подробиці

У Києві в одному з вагонів електрички у депо на вулиці Качалова, 5 сталася пожежа.

Про це повідомляє Інформатор.

За словами прессекретаря ДСНС міста Києва Світлани Водолаги, виклик на лінію “101” надійшов близько 13:30.

На гасіння направили рятувальників з найближчих частин. Перед ліквідацією вагон знеструмили. Попередньо, обійшлося без постраждалих.

О 13:52 загорання вдалося локалізувати. Ліквідація триває.

Нагадаємо, у Миколаївській області на ходу загорівся поїзд “Миколаїв-Долинська”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.