У київському депо загорілася електричка: перші подробиці
У Києві в одному з вагонів електрички у депо на вулиці Качалова, 5 сталася пожежа.
Про це повідомляє Інформатор.
За словами прессекретаря ДСНС міста Києва Світлани Водолаги, виклик на лінію “101” надійшов близько 13:30.
На гасіння направили рятувальників з найближчих частин. Перед ліквідацією вагон знеструмили. Попередньо, обійшлося без постраждалих.
О 13:52 загорання вдалося локалізувати. Ліквідація триває.
Нагадаємо, у Миколаївській області на ходу загорівся поїзд “Миколаїв-Долинська”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.