Новини

У київському метро жінка намагалася викрасти п’ятирічну дитину

У київському метро жінка намагалася викрасти п’ятирічну дитину

У київському метрополітені жінка намагалась викрасти чужу п’ятирічну дитину.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Києва.

“До столичної поліції надійшло повідомлення про те, що на станції метро “Лук’янівська” невідома намагалась викрасти малолітню дитину. Поліцейський, який негайно прибув на місце події, затримав жінку”, — йдеться у повідомленні.

Як повідомив начальник управління поліції в метрополітені столичної поліції Михайло Ніконов, правопорушницею виявилася 32-річна уродженка Хмельницької області.

“Жінку затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відомості про подію внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною другою статті 15, частиною другою статті 146 (Замах на викрадення людини) Кримінального кодексу України. Її загрожує до п’яти років позбавлення волі. Встановлюються всі обставини події”, – зазначив Ніконов.

Нагадаємо, у Дніпрі поліцейські разом із бійцями спеціального загону КОРД затримали зловмисника, який викрав 12-річну дівчинку та утримував її у квартирі.

Раніше у Києві розшукували двомісячне немовля, якого викрав невідомий чоловік.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.