Новини

У КМДА пообіцяли повністю відновити гаряче водопостачання за два тижні

У КМДА пообіцяли повністю відновити гаряче водопостачання за два тижні

Київська міська держадміністрація обіцяє відновити послугу постачання гарячої води всім жителям міста до початку липня.

Про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє сайт Місто Київ.

“На сьогоднішній день у Києві трохи менше 30% житлових будинків без гарячого водопостачання. Але протягом 10-14 днів гаряча вода буде в усіх”, – запевнив Поворозник.

Також він пообіцяв, що незабаром будуть вирішені всі проблеми з опаленням у столиці.

Нагадаємо, “Київтеплоенерго” звернулося до Господарського суду Києва із позовом до “Нафтогаз України” щодо договорів про постачання природного газу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.