Новини

У Колумбії застосували сльозогінний газ під час антиурядових протестів

У Колумбії застосували сльозогінний газ під час антиурядових протестів

В Колумбії сотні тисяч демонстрантів протестують проти уряду та президента Івана Дуке Маркеса. 

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Демонстранти почали підпалювати барикади і громити зупинки громадського транспорту.

“Акції охопили й інші міста. Так, мер Калі, третього за чисельністю населення міста Колумбії, ввів комендантську годину в нічний час”, – йдеться у повідомленні.

Також в Боготі виявлені акти мародерства. Протестувальники спробували проникнути в будівлю парламенту країни. Поліція застосувала сльозогінний газ і водомети.

Демонстранти в Колумбії виражають невдоволення соціальною нерівністю, насильством проти корінних народів, а також значним масштабом корупції.

Нагадаємо, 21 листопада у Тбілісі сталися сутички між демонстрантами і поліцією поблизу будівлі грузинського уряду.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.