У Колумбії застосували сльозогінний газ під час антиурядових протестів
В Колумбії сотні тисяч демонстрантів протестують проти уряду та президента Івана Дуке Маркеса.
Про це повідомляє Deutsche Welle.
Демонстранти почали підпалювати барикади і громити зупинки громадського транспорту.
“Акції охопили й інші міста. Так, мер Калі, третього за чисельністю населення міста Колумбії, ввів комендантську годину в нічний час”, – йдеться у повідомленні.
Також в Боготі виявлені акти мародерства. Протестувальники спробували проникнути в будівлю парламенту країни. Поліція застосувала сльозогінний газ і водомети.
Демонстранти в Колумбії виражають невдоволення соціальною нерівністю, насильством проти корінних народів, а також значним масштабом корупції.
Нагадаємо, 21 листопада у Тбілісі сталися сутички між демонстрантами і поліцією поблизу будівлі грузинського уряду.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.