У країні екс-СРСР почали виробництво власних електромобілів: відео
Естонська компанія Nobe Cars продала перший двомісний електромобіль власного виробництва.
Про це повідомляє ЦТС.
Перший автомобіль купив творець гри Angry Birds і бізнесмен Пітер Вестербак, який одночасно є бренд-менеджером компанії Nobe.
Клієнти отримають перші автомобілі лише в середині 2020 року.
Засновник Nobe Роман Мульяр висловив надію, що за допомогою електромобіля Nobe Естонія вперше зможе зайняти свою нішу серед інших автовиробників.
У Nobe, крім водія, можуть розміститися два пасажири, є багажне відділення.
На одній зарядці автомобіль зможе проїхати до 270 кілометрів. Максимальна швидкість руху електромобіля становить 110 км/г.
Нагадаємо, під час автомобільної виставки “Мотобайк-2018” було представлено найдоступніший електромобіль на українському ринку Rover Quick 2000.
Нагадаємо, ДФС повідомляо, що імпорт електрокарів в Україні цьогоріч зріс утричі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.