Стрічка новин

У країні екс-СРСР почали виробництво власних електромобілів: відео

У країні екс-СРСР почали виробництво власних електромобілів: відео

Естонська компанія Nobe Cars продала перший двомісний електромобіль власного виробництва.

Про це повідомляє ЦТС.

Перший автомобіль купив творець гри Angry Birds і бізнесмен Пітер Вестербак, який одночасно є бренд-менеджером компанії Nobe.

Клієнти отримають перші автомобілі лише в середині 2020 року.

Засновник Nobe Роман Мульяр висловив надію, що за допомогою електромобіля Nobe Естонія вперше зможе зайняти свою нішу серед інших автовиробників.

У Nobe, крім водія, можуть розміститися два пасажири, є багажне відділення.

На одній зарядці автомобіль зможе проїхати до 270 кілометрів. Максимальна швидкість руху електромобіля становить 110 км/г.

Нагадаємо, під час автомобільної виставки “Мотобайк-2018” було представлено найдоступніший електромобіль на українському ринку Rover Quick 2000.

Нагадаємо, ДФС повідомляо, що імпорт електрокарів в Україні цьогоріч зріс утричі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.