Суспільство

У Кропивницькому сталось масове отруєння школярів: молодші класи перевели на дистанційне навчання

У Кропивницькому сталось масове отруєння школярів: молодші класи перевели на дистанційне навчання

Фото: pixabay

В одній зі шкіл Кропивницького більше як десять дітей молодших класів звернулися до медиків через слабкість та нудоту, двоє з них госпіталізовані.

Про це повідомляє пресслужба Держспоживслужби в Кіровоградській області.

Зазначається, що 28 січня від батьків учнів молодшої школи, які не прийшли на уроки, надійшли повідомлення зі скаргами на стан здоров’я дітей. Повідомляється про слабкість, нудоту, блювоту, біль в животі, підвищення температури. До обіду ще четверо дітей звернулися за допомогою до медсестри.

“За консультацією до сімейного лікаря 28-29 січня звернулось 12 учнів, із них 2 були госпіталізовані з діагнозом діарея невстановленої етіології”, – резюмували у відомстві.

у пресслужбі додали, що всі постраждалі харчувалися в шкільній їдальні. За результатами санітарно-епідеміологічного обстеження фахівці встановили порушення вимог чинного законодавства.

“Зараз тривають лабораторні дослідження зразків харчових продуктів, змивів з обладнання харчоблоку, питної води, готових страв, відібраних на харчоблоці”, – йдеться в повідомленні.

У Держспоживслужбі наголосили, що  з 29 січня робота їдальні була припинена, крім того, учні 1-4 класів тимчасово переведені на дистанційну форму навчання.

Нагадаємо, на Харківщині поліція відкрила кримінальне провадження за фактом масового отруєння учнів ліцею.

Раніше у місті Коломия після вживання їжі в місцевій їдальні з різним ступенем отруєння до лікарні звернулися 101 людина, 44 з них госпіталізували.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.