У Кропивницькому сталось масове отруєння школярів: молодші класи перевели на дистанційне навчання
Фото: pixabay
В одній зі шкіл Кропивницького більше як десять дітей молодших класів звернулися до медиків через слабкість та нудоту, двоє з них госпіталізовані.
Про це повідомляє пресслужба Держспоживслужби в Кіровоградській області.
Зазначається, що 28 січня від батьків учнів молодшої школи, які не прийшли на уроки, надійшли повідомлення зі скаргами на стан здоров’я дітей. Повідомляється про слабкість, нудоту, блювоту, біль в животі, підвищення температури. До обіду ще четверо дітей звернулися за допомогою до медсестри.
“За консультацією до сімейного лікаря 28-29 січня звернулось 12 учнів, із них 2 були госпіталізовані з діагнозом діарея невстановленої етіології”, – резюмували у відомстві.
у пресслужбі додали, що всі постраждалі харчувалися в шкільній їдальні. За результатами санітарно-епідеміологічного обстеження фахівці встановили порушення вимог чинного законодавства.
“Зараз тривають лабораторні дослідження зразків харчових продуктів, змивів з обладнання харчоблоку, питної води, готових страв, відібраних на харчоблоці”, – йдеться в повідомленні.
У Держспоживслужбі наголосили, що з 29 січня робота їдальні була припинена, крім того, учні 1-4 класів тимчасово переведені на дистанційну форму навчання.
Нагадаємо, на Харківщині поліція відкрила кримінальне провадження за фактом масового отруєння учнів ліцею.
Раніше у місті Коломия після вживання їжі в місцевій їдальні з різним ступенем отруєння до лікарні звернулися 101 людина, 44 з них госпіталізували.