Київ

У Києві 50 житлових будинків залишились без тепла: деталі

У Києві 50 житлових будинків залишились без тепла: деталі

У Києві через пошкодження трубопроводу магістральної тепломережі на вулиці Василя Касіяна в Голосіївському районі 50 житлових залишились без тепла.

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація з посиланням на комунальне підприємство “Київтеплоенерго”.

Пошкодження сталося вранці 26 лютого. Працює аварійно-відновлювальна бригада, залучена вся необхідна для ремонту техніка.

Зазначається, що зважаючи на погодні умови, роботи планують завершити в максимально стислі терміни – впродовж доби.

На час ремонтних робіт призупинена подача тепла до 50 житлових будинків у Голосіївському районі.

Одразу після усунення пошкодження розпочнуть подачу теплоносія до будівель, а управителі будинків забезпечать циркуляцію тепла внутрішньобудинковими системами опалення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.