У Києві на час локдауну змінять графік руху метро
Фото: Facebook
У Києві оптимізують графік руху метрополітену на період посиленого карантину.
Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену у Facebook.
“Фахівці підприємства проведуть коригування графіків руху на період суворих карантинних заходів. Це дозволить забезпечити дотримання карантинних заходів і водночас оптимізувати витрати на перевезення”, – йдеться у повідомленні.
Зазначено, що з початку посилених карантинних заходів у понеділок, 5 квітня, київським метрополітеном скористалися 152 тис. пасажирів. У вівторок, 6 квітня, було здійснено 210 тис. поїздок. Раніше середньодобовий пасажиропотік становив до 1 млн людей. У 2019 році підземкою користувалося 1,5 млн пасажирів щодня.
У метрополітені нагадали, що недоотримання доходів за період локдауну у 2020 році становило 621 мільйонів гривень. Для виплати заробітної плати, оплати електроенергії та забезпечення роботи підприємства кошти були спрямовані з бюджету столиці.
У підземці додали, що до 16 квітня проїзд у громадському транспорті, в тому числі метрополітені, здійснюється виключно за спецперепусткою. Документ пред’являється разом зі службовим посвідченням.
Нагадаємо, у метрополітені Києва через введення жорсткого карантину закрили частину вестибюлів.
Раніше повідомлялось, що на період локдану Київ запровадить жорсткий карантин .
Як повідомлялося, через обмеження в користуванні громадським транспортом, введене сьогодні у Києві, значно піднялись ціни на таксі.