У Києві на початку травня можуть зняти обмеження “червоної” зони — KSE

У Києві на початку травня можуть зняти обмеження “червоної” зони — KSE

У кінці квітня – на початку травня Київ може зняти обмеження “червоної” зони карантину.

Про це повідомляє Київська школа економіки (KSE).

“Київ продовжив посилення карантинних обмежень “червоної” зони до кінця квітня. Зараз ми бачимо в Києві подвійний результат ведення “червоного” рівня, включаючи транспорт. Вже можемо говорити про комбінований результат”, – заявив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганіченко.

Зазначено, за два тижні у столиці почав знижуватися рівень госпіталізацій.

“Минуло майже два тижні з введення посилених обмежень і бачимо рівень госпіталізації починає досить швидко знижуватися, що, в свою чергу, впливає на розвантаження ресурсів медичної системи, яка довгий час перебувала на позначці 80%”, – підкреслив Ганіченко.

Крім того, найближчими днями очікується ще більше зменшення кількості госпіталізацій, у зв’язку з чим завантаженість ліжок повинна опуститися нижче 80%.

“Відповідно, ми очікуємо, що десь одночасно з закінченням додаткових посилених обмежень у Києві, столиця може вийти одночасно з “червоного” рівня епідемічної небезпеки. Тобто ми зараз говоримо про кінець квітня – початок травня. Це середній термін по місту Києва для виходу з червоного рівня епіднебезпеки і для виходу з посилених обмежень”, – сказав він.

Нагадаємо, що 14 квітня, місцева влада Києва продовжила карантин до 30 квітня. Ситуація з коронавірусом в місті складна.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.