Суспільство

У Києві пошкодили пам’ятник героям АТО: Мінветеранів закликає розслідувати інцидент

У Києві пошкодили пам’ятник героям АТО: Мінветеранів закликає розслідувати інцидент

Фото: mva.gov.ua

У Києві невідомі облили фарбою пам’ятник воїнам АТО/ООС у Шевченківському районі поблизу станції метро “Берестейська”.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

“Цієї ночі у Києві невідомі облили фарбою пам’ятник воїнам АТО/ООС у Шевченківському районі поблизу станції метрополітену “Берестейська”. Мінветеранів засуджує злочинні дії щодо символів боротьби українців за незалежність та територіальну цілісність України, свої громадянські права та європейське майбутнє. Кожний випадок наруги над місцями пам’яті має бути розслідуваний та покараний за законом”, – йдеться у повідомленні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.