У Києві “шахед” влучив у багатоповерхівку
Скриншот відео з соцмереж
У п’ятницю ввечері, 25 жовтня у Соломʼянському районі Києва пролунав вибух: попередньо, ворожий БпЛА влучив у житловий будинок.
Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.
“Екстрені служби прямують на місце. Подробиці згодом”, – написав він у Telegram.
“В Соломʼянському районі в багатоквартирному будинку за попередньою інформацією зазнали пошкоджень кілька квартир на верхніх поверхах будівлі. Виникла пожежа. Інформація про наслідки та потерпілих уточнюється”, – повідомила КМВА о 21:36.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.