Події

У Києві “шахед” влучив у багатоповерхівку

У Києві “шахед” влучив у багатоповерхівку

Скриншот відео з соцмереж

У п’ятницю ввечері, 25 жовтня у Соломʼянському районі Києва пролунав вибух: попередньо, ворожий БпЛА влучив у житловий будинок.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

“Екстрені служби прямують на місце. Подробиці згодом”, – написав він у Telegram.

“В Соломʼянському районі в багатоквартирному будинку за попередньою інформацією зазнали пошкоджень кілька квартир на верхніх поверхах будівлі. Виникла пожежа. Інформація про наслідки та потерпілих уточнюється”, – повідомила КМВА о 21:36.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.