У Києві тимчасово не працюватимуть шість станцій метро
Фото: Telegram/КМДА
Найближчими вихідними, 5 та 6 квітня 2025 року, у Києві тимчасово закриють низку станцій метро через ремонтні роботи на Дарницькому шляхопроводі. За повідомленням КП “Київський метрополітен”, буде зупинено рух поїздів між станціями “Лісова” та “Дніпро”.
Про це повідомляє пресслужба КП “Київський метрополітен” у Facebook.
Причиною закриття є демонтаж балок прогонових будов, що потребує обмеження руху для забезпечення безпеки пасажирів. У ці дні потяги метро курсуватимуть лише на ділянці від “Академмістечка” до “Арсенальної” за графіком вихідного дня. Відновлення повноцінного руху на всій лінії очікується у понеділок, 7 квітня.
Для зручності пасажирів запустять автобуси № 1М, які дублюватимуть закритий маршрут. Вони курсуватимуть з інтервалом до 10 хвилин. У напрямку від “Лісової” до “Арсенальної” автобуси рухатимуться вздовж Броварського проспекту, Дніпровського узвозу, Алеї Героїв Крут та вулицею Івана Мазепи. У зворотному напрямку маршрут залишиться тим самим, окрім відрізка між станціями “Дарниця” та “Чернігівська” – тут транспорт курсуватиме через вулицю Андрія Малишка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.