Події

У Києві вантажівка впала з мосту: водію стало зле

У Києві вантажівка впала з мосту: водію стало зле

У Києві з Південного мосту впала вантажівка, рятувальники деблокували водія.

Про це пише ДСНС.

2 січня о 06:45 до рятувальників Києва надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на з’їзді з Південного мосту.

За попередньою інформацією, внаслідок поганого самопочуття, водій вантажного автомобіля Volvo не впорався з керуванням та перекинувся з мосту. Рятувальники деблокували водія вантажівки й передали медикам.

Зазначається, що чоловік від госпіталізації відмовився. Вогнеборці здійснили змив пального з проїжджої частини.

На місці виклику працювало 9 рятувальників та 2 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки.

Причину події будуть встановлювати правоохоронці.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.