У Києві з понеділка відкриються школи та дитсадочки
Із 15 лютого у Києві всі школи та садочки, відновлюють свою роботу, яка була призупинена через морози та снігопади.
Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, передає пресслужба установи.
Згідно з прогнозом синоптиків, снігопади у Києві припиняться, але залишаться морози. Комунальні служби планують за вихідні подолати наслідки негоди у столиці.
“Ми стежимо за ситуацією і в разі потреби будемо приймати оперативні рішення, але зараз жодних пересторог немає, і абсолютно всі заклади освіти відчинять свої двері в понеділок”, – сказав Мондриївський.
Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України закликало школи перевести навчання на дистанційний формат у зв’язку з погіршенням погоди.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.