У Києві з понеділка відкриються школи та дитсадочки

У Києві з понеділка відкриються школи та дитсадочки

Із 15 лютого у Києві всі школи та садочки, відновлюють свою роботу, яка була призупинена через морози та снігопади.

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, передає пресслужба установи.

Згідно з прогнозом синоптиків, снігопади у Києві припиняться, але залишаться морози. Комунальні служби планують за вихідні подолати наслідки негоди у столиці.

“Ми стежимо за ситуацією і в разі потреби будемо приймати оперативні рішення, але зараз жодних пересторог немає, і абсолютно всі заклади освіти відчинять свої двері в понеділок”, – сказав Мондриївський.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України закликало школи перевести навчання на дистанційний формат у зв’язку з погіршенням погоди.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.