У Києві зафіксували значне забруднення повітря: в яких районах найгірша ситуація
Фото: Pexels
У Києві зафіксували тимчасове погіршення якості повітря через пожежі та підвищення концентрації зважених часток (пилу) станом на 07:00 п’ятниці, 20 вересня.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації на офіційній сторінці в Telegram.
Особливо критична ситуація склалася на півночі міста, де індекс якості повітря сягає позначок, що кваліфікуються як “нездорові” та навіть “небезпечні”.
У соцмережах пишуть про сильне задимлення правого берега Києва, зокрема у Святошинському районі.
Згідно із показниками в додатку “Київ Цифровий”, індекс в Подільському та Святошинському районах перевищує 100 одиниць.
Найменш забруднене повітря — у Дарницькому районі столиці. Там якість повітря задовільна.
Кияни скаржаться на настільки сильний запах гарі, що в декого навіть сльозяться очі.
Причиною забруднення є пожежі в екосистемі у Вишгородському районі Київської області, говориться у повідомленні.
Киянам рекомендують утриматися від провітрювання приміщення та обмежити перебування на вулиці, а також пити багато води і за наявності користуватися очищувачем повітря.
Нагадаємо, на початку вересня у Києві спостерігалося тимчасове погіршення якості повітря. Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря були пожежі в екосистемах. Зокрема – горіння торфу в 6 осередках загальною площею 3,74 га у Броварському районі Київщини.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.