У Києві закрили станцію метро “Майдан Незалежності”
Фото: Facebook
У Києві на вхід та вихід закрили станцію метро “Майдан Незалежності”.
Про це повідомив “Київський метрополітен”.
Водночас зазначається, що пересадка продовжує працювати.
Як розповіли у столичному метрополітені, станція закрита з технічних причин.
“Станцію “Майдан Незалежності” зачинено на вхід та вихід з технічних причин. Пересадка працює. Інформацію про роботу у звичайному режимі буде розміщено одразу після відкриття станції”, – заявили в метрополітені.
Нагадаємо, 4 травня у столиці Мексики впав метроміст з поїздом. У результаті події загинули 13 осіб і близько 80 отримали поранення і травми різного ступеня тяжкості.