У Києві закрили станцію метро “Майдан Незалежності”

У Києві закрили станцію метро “Майдан Незалежності”

Фото: Facebook

У Києві на вхід та вихід закрили станцію метро “Майдан Незалежності”.

Про це повідомив “Київський метрополітен”.

Водночас зазначається, що пересадка продовжує працювати.

Як розповіли у столичному метрополітені, станція закрита з технічних причин.

“Станцію “Майдан Незалежності” зачинено на вхід та вихід з технічних причин. Пересадка працює. Інформацію про роботу у звичайному режимі буде розміщено одразу після відкриття станції”, – заявили в метрополітені.

Нагадаємо, 4 травня у столиці Мексики впав метроміст з поїздом. У результаті події загинули 13 осіб і близько 80 отримали поранення і травми різного ступеня тяжкості.