Події

У Львові нове масове отруєння: госпіталізовано майже десять осіб

У Львові нове масове отруєння: госпіталізовано майже десять осіб

У Львові 9 відвідувачів кафе “Томаш кебаб” отримали харчове отруєння.

Про це повідомляє galinfo.

“Внаслідок отруєння госпіталізовано 9 осіб, – семеро у Львівську обласну інфекційну лікарню, двоє в Пустомитівську районну центральну лікарню”, – повідомляє видання.

Обставини з’ясовуються.

Нагадаємо, п’ятеро дітей отруїлися під час відпочинку в готелі міста Яремча на Івано-Франківщині.

Також у дитячому таборі “Славутич” на Київщині, де масово отруїлися діти, виявили бактерії групи кишкової палички, патогенний стафілокок та патогенну флору.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.