У Львові нове масове отруєння: госпіталізовано майже десять осіб
У Львові 9 відвідувачів кафе “Томаш кебаб” отримали харчове отруєння.
Про це повідомляє galinfo.
“Внаслідок отруєння госпіталізовано 9 осіб, – семеро у Львівську обласну інфекційну лікарню, двоє в Пустомитівську районну центральну лікарню”, – повідомляє видання.
Обставини з’ясовуються.
Нагадаємо, п’ятеро дітей отруїлися під час відпочинку в готелі міста Яремча на Івано-Франківщині.
Також у дитячому таборі “Славутич” на Київщині, де масово отруїлися діти, виявили бактерії групи кишкової палички, патогенний стафілокок та патогенну флору.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.