У Львові затримали п’яного працівника СБУ за кермом авто
У Львові патрульні поліцейські затримали працівника СБУ, який перебував у стані алкогольного сп’яніння за кермом.
Про це повідомили у прес-службі СБУ у Львівській області.
“Сьогодні у місті Львові співробітниками патрульної поліції було затримано працівника УСБУ у Львівській області, який за інформацією працівників поліції перебував в стані алкогольного сп’яніння за кермом. За даним фактом начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області ініційовано службове розслідування”, — повідомили в СБУ.
У відомстві зазначили, що у випадку підтвердження вказаного інциденту буде вирішуватись питання щодо звільнення вказаного співробітника з органів СБ України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.