У мережі з’явилось останнє відео загиблих при збитті ІЛ-76 десантників
У мережі з’явилось останнє відео десантників 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, які загинули в червні 2014 року, внаслідок збиття бойовиками “ЛНР” українського літака ІЛ-76 у Луганську.
Відео поширили в групі соцмережі Facebook “Збройні сили України”.
Зазначається, що на відео десантники перебувають на привалі перед вильотом з Дніпровського летовища. На відео видно, що хлопці мають піднесений настрій і очікують виконання завдання.
https://www.facebook.com/gio.niko.58/videos/311418289808985/
Нагадаємо, п’ять років тому 14 червня 2014 року у небі над Луганськом співробітники російської військової розвідки (ГРУ) збили військово-транспортний літак Міністерства оборони ІЛ-76. У тій страшній катастрофі загинули 49 військовослужбовців Збройних Сил України.
Служба безпеки має неспростовні докази, що рішення про збиття було прийняте в Кремлі та приведене у дію позаштатним підрозділом Головного управління Генштабу Збройних сил РФ, відомим як “приватна військова компанія “Вагнера”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.