У Миколаєві невідомі застрелили трьох працівників АЗС
На АЗС у Миколаєві було знайдено мертвими трьох працівників заправки з вогнепальними пораненнями, поліція розслідує обставини їх загибелі.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ Нацполіції України в Миколаївській області на сторінці у Facebook.
“Поліція розслідує обставини загибелі трьох людей, тіла яких буди знайдені у Миколаєві на АЗС. Повідомлення про виявлення тіл працівників автозаправної станції з вогнепальними пораненнями надійшло до поліції сьогодні близько 12:20”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 17 вересня близько 23 години у Черкасах у районі офісних приміщень по вул. Гагаріна, 77, пострілом із пістолета вбили чоловіка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.