У Миколаєві під “кришуванням” поліцейського виготовляли та збували амфетамін
У Миколаєві затримали трьох чоловіків, які займалися виготовленням та збутом амфетаміну на території міста. Один із затриманих виявився поліцейським.
Про це повідомляє прес-служба поліції області.
Організатором групи виявився співробітник кримінального блоку Головного управління поліції у Миколаївській області. Його спільники – раніше не судимі чоловіки 28 та 35 років. У гаражному приміщенні зловмисники обладнали нарколабораторію, де виготовляли амфетамін. Товар збували на території міста по 500 гривень за 1 грам.
За матеріалами управління внутрішньої безпеки поліції, прокуратурою Миколаївської області було розпочато кримінальне провадження за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.
Наразі учасники злочинної групи, в тому числі співробітник поліції, затримані в порядку ст.208 КПК України. Невдовзі їм буде оголошено підозру за ч.3 ст. 307 КК України.

Нагадаємо, в Одесі правоохоронці затримали чоловіка, у якого знайшли близько 3 кілограмів вже готової до реалізації та споживання наркотичної речовини – канабісу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.