У Мін’юсті знову приймають заяви про пошкодження майна
Фото: www.facebook.com/minjust.official
31 січня у Міністерстві юстиції оголосили про відновлення можливості подання заяв про пошкодження або знищення житлового майна.
Про це йдеться на сайті відомства.
Заяви можуть подати власники квартир чи будинків в Україні, які були пошкоджені або знищені внаслідок повномасштабного вторгнення РФ проти України.
Як зазначається, заяви можна подавати:
– незалежно від географічного місця нерухомого майна на території України, включаючи тимчасово окуповані території;
– незалежно від того, чи раніше власник нерухомого майна звертався за компенсацією в межах програми «єВідновлення» та чи було отримано таку компенсацію;
– незалежно від того, чи речове право на нерухоме майно зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно України.
За даними Мін’юсту, наразі понад 13 тисяч заяв вже надійшло до Реєстру збитків.
Крім цього, у відомстві повідомили, що 16 січня 2025 року Реєстр збитків оголосив про відкриття можливості подання заяв за категорією смерть близького члена сім’ї.
Нагадаємо, що з 20 січня 2025 року в Україні запрацювали ключові Єдині та Державні реєстри Міністерства юстиції, робота яких була зупинена через масштабну кібератаку з боку Росії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.