Війна

У Мін’юсті знову приймають заяви про пошкодження майна

У Мін’юсті знову приймають заяви про пошкодження майна

Фото: www.facebook.com/minjust.official

31 січня у Міністерстві юстиції оголосили про відновлення можливості подання заяв про пошкодження або знищення житлового майна.

Про це йдеться на сайті відомства.

Заяви можуть подати власники квартир чи будинків в Україні, які були пошкоджені або знищені внаслідок повномасштабного вторгнення РФ проти України.

Як зазначається, заяви можна подавати:

– незалежно від географічного місця нерухомого майна на території України, включаючи тимчасово окуповані території;

– незалежно від того, чи раніше власник нерухомого майна звертався за компенсацією в межах програми «єВідновлення» та чи було отримано таку компенсацію;

– незалежно від того, чи речове право на нерухоме майно зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно України.

За даними Мін’юсту, наразі понад 13 тисяч заяв вже надійшло до Реєстру збитків.

Крім цього, у відомстві повідомили, що 16 січня 2025 року Реєстр збитків оголосив про відкриття можливості подання заяв за категорією смерть близького члена сім’ї.

Нагадаємо, що з 20 січня 2025 року в Україні запрацювали ключові Єдині та Державні реєстри Міністерства юстиції, робота яких була зупинена через масштабну кібератаку з боку Росії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.