Події

У МОЗ анонсували нововведення щодо виклику “швидкої” для хворих на COVID-19

У МОЗ анонсували нововведення щодо виклику “швидкої” для хворих на COVID-19

Фото: Reuters

У Міністерстві охорони здоров’я України анонсували введення нового способу виклику карети швидкої допомоги для заражених коронавірусом.

Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“З завтрашнього дня ми запускаємо у тестовому режимі, потім перейдемо на постійну основу, таку функцію, щоб людина могла замовити виклик мобільної бригади в контакт-центрі”, – зазначив він.

Степанов пояснив, що для цього з’єднали всі заклади охорони здоров’я, разом з місцевою владою визначили відповідальних осіб.

Нагадаємо, що станом на 25 листопада коронавірус в Україні виявили у 13 882 осіб, зафіксовано 229 летальних випадків, 8420 пацієнтів одужали.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.