У МОЗ пообіцяли безплатну вакцину всім охочим
Фото: Facebook
В Україні щеплення від COVID-19 за державні кошти отримають усі, хто цього побажає.
Про це у Чернігові заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар Віктор Ляшко, пише “Укрінформ“.
“Держава передбачила ту кількість коштів, яка необхідна для покриття всього населення України старше 18 років безплатно і добровільною вакцинацією. Всі, хто захоче вакцинуватися, – вакцинується”, – заявив він.
Нагадаємо, що раніше Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що в Індії вже відвантажити 500 тисяч доз вакцини AstraZeneca і ця партія препаратів вже в дорозі до України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.