Стрічка новин

У МВС пропонують значно посилити відповідальність за нетверезе керування

У МВС пропонують значно посилити відповідальність за нетверезе керування

Фото: Pixabay

Правоохоронці пропонують посилити відповідальності для водіїв за порушення на дорогах.

Про це заявив голова Національної поліції України Ігор Клименко під час брифінгу.

Ініціативи передбачають посилення відповідальності за керування транспортом в нетверезому вигляді, а також про відповідальність пішоходів за порушення правил дорожнього руху.

“Сподіваюся, що в цьому році депутати приймуть ці законопроекти”, – зазначив він.

Також Клименко зазначив, що зараз в Україні працюють 28 комплексів автофіксації правопорушень на дорогах і на деяких ділянках автодоріг кількість аварій зменшилася втричі.

Нагадаємо, у Харкові сталась смертельна аварія в районі розвилки автодоріг “Київ-Харків-Довжанський” та “Харків-Бєлгород”, в результаті якої загинуло двоє осіб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.