У МВС пропонують значно посилити відповідальність за нетверезе керування
Фото: Pixabay
Правоохоронці пропонують посилити відповідальності для водіїв за порушення на дорогах.
Про це заявив голова Національної поліції України Ігор Клименко під час брифінгу.
Ініціативи передбачають посилення відповідальності за керування транспортом в нетверезому вигляді, а також про відповідальність пішоходів за порушення правил дорожнього руху.
“Сподіваюся, що в цьому році депутати приймуть ці законопроекти”, – зазначив він.
Також Клименко зазначив, що зараз в Україні працюють 28 комплексів автофіксації правопорушень на дорогах і на деяких ділянках автодоріг кількість аварій зменшилася втричі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.