У Миколаєві енергетики відновили теплопостачання
Енергетики Миколаєва повністю відновили опалення для всіх абонентів, які залишилися без тепла через удар російського безпілотника по ТЕЦ у ніч на неділю.
Про це повідомив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі телемарафону.
Станом на 8:00 понеділка всі споживачі підключені до мережі. Температура теплоносія наразі нижча за нормативну, але протягом доби її планують стабілізувати.
Під час робіт сталося три аварії, які оперативно ліквідували. Загалом ситуацію з опаленням повністю виправлено, залишилося усунути незначні локальні проблеми.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.