У Навального закликали протестувальників йти до Кремля
Фото: Pixabay
Олексію Навальному винесли вирок, як помсту за його політичну діяльність.
Про це повідомляє пресслужба Штабі Олексія Навального.
“Олексія Навального незаконно відправили до колонії на 2,5 роки. Це особиста помста Володимира Путіна. За розслідування про корупцію. За те, що вижив після отруєння. За те, що викрив убивць з ФСБ. За те, що не злякався і повернувся до Росії. Ми виходимо на Манежну площу!” – йдеться у дописі.
За даними російських ЗМІ Манежну площу заповнили силовики, в центрі Москви виставляють огорожі. Подібна ситуація і на Дворцовій площі Санкт-Петербурга.
Нагадаємо, США і Британія також вимагають “негайно і без жодних умов” відпустити Навального.
Як відомо, російського опозиційного політика Олексія Навального відправили у колонію на 3,5 роки.
Після оголошення вироку Олексію Навальному в Москві та Санкт-Петербурзі почалися затримання протестувальників, які вийшли на акцію в його підтримку.
Раніше країни “Великої сімки” засудили арешт Навального та затримання учасників протестів в Росії.
Як відомо, 23 січня в Росії відбувались акції протестів на підтримку Олексія Навального, за даними його штабу на його підтримку вийшло близько чверті мільйона людей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.